وقتی مسئولان یزد سررشته معیار انتخاب برترین ها را گم می کنند!
پر کردن رزومه جناب سرپرست! با عنوان صادرکننده برگزیده سال!
در فهرست صادرکنندگان نمونه استان یزد نام برخی شرکت‌ها به چشم می‌خورد که بحران شدید گریبان گیر آن ها است و در وضعیت مناسبی قرارندارند! از حقوق معوق کارگرانشان گرفته تا تعطیلی‌های موقت! و فقط این سوال باقی می ماند که علت انتخاب این شرکت‌ها به عنوان...

کلیپ دیدنی از نامه رهبر انقلاب به جوانان اروپایی
کلیپ/تروریست درد مشترک ما و شماست
کلیپ دیدنی از دومین نامه رهبر انقلاب به جوانان اروپایی در خصوص شناخت چهره واقعی اسلام و دردی که مشترک است.
معاون مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد:
سرشماری آزمایشی عمومی نفوس و مسکن 94 در یزد پایان یافت
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامهریزی استان یزد از اتمام سرشماری آزمایشی عمومی نفوس و مسکن 1394 در یزد خبر داد.
یادداشت/
محبت؛ مطمئن ترین راه ایجاد صمیمیت
به طورقطع شالوده تشکیل یک خانواده عامل مهمی به نام علاقه ومحبت است که بدون وجود آن دچارتزلزل می گردد.
وعده ای دیگر در صنابع جوار معدنی بافق؛
فولاد کسری 42 ماهه تکمیل و راه اندازی می شود
رحمان مظفری گفت:مدت زمان ساخت فولاد کسری را 42 می باشد و برای ساخت، ‌تکمیل و راه‌اندازی این طرح، اعتباری بالغ بر 404 میلیون یورو سرمایه‌گذاری خواهد شد.
عضو مجلس خبرگان رهبری:
حامیان فتنه صلاحیت تصدی هیچ پستی در جمهوری اسلامی ایران را ندارند
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حامیان فتنه صلاحیت قرار گرفتن در هیچ پستی را ندارند و تنها راه بازگشت آنها توبه و عذرخواهی از رهبر معظم انقلاب است.
کارشناس مسائل سیاسی:
هم زمانی کنگره عظیم اربعین و نامه رهبری؛ جلوه‌ای از هوشمندی رهبری/ نامه رهبری به جوانان غربی؛ یک سرمایه‌گذاری فکری برای آینده
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به هم زمانی پدیده عظیم اربعین و دومین نامه رهبری گفت: پدیده پیاده روی میلیونی اربعین کمک می‌کند تا نامه رهبری دراین زمان بهتر دیده شود وبیانگر این واقعیت است که اسلامِ زیبایی که در کنگره عظیم اربعین تجلی می‌کند این نظر و...
تحلیلی بر روزنامه‌های اصلاح‌طلب نهم آذرماه94؛
کارگزاران سازندگی ساز جدایی را کوک کردند/رفتار داعشی‌اصلاح‌طلبان برای‌مخالفت با محکومین فتنه
امپراطوری خلاف واقع‌گویی در رسانه‌های اصلاحات هژمونی پیدا کرده است؛ گویی داستان‌سرایی جایگزین بیان واقعیت شده است تا به این روزنامه‌ها رنگی مخاطب‌پسند بدهد، پس از «قرچک» نوبت به «یاسوج» رسید و پس از دروغ‌گویی عمامه‌انداختن در قرچک، نوبت به خلاف...
محرومیتی که موج می‌زند
از گلایه های روستائیان دهستان چاهک تا پاسخ مسئولین
در این گزارش به انعکاس دغدغه‌های مردم روستای دهستان چاهک در ارتباط با کمبود امکانات این روستا و نیز پاسخ مسئولین به برخی از مشکلات و معضلات پرداخته شده است.
بازتاب نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی در رسانه های بین‌الملل/ برجسته شدن دردهای مشترک غرب و دنیای اسلام و تفاوت های آن
انتشار دومین نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشت و این رسانه ها با انتشار این نامه، درباره بخش های مختلف آن از جمله تروریسم درد مشترک جهان اسلام و غرب، سیاست های متناقض آمریکا در قبال تروریسم و لزوم مبارزه با...
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد
تخلف سازمان انرژی اتمی در جمع‌آوری سانتریفیوژها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تیم نظارت بر روند اجرای برجام تاکنون ۳ جلسه برگزار کرده است، گفت: تخلف سازمان انرژی اتمی در جمع‌آوری سانتریفیوژها را پیگیری و در گزارش مجلس قید می‌کنیم.
گزارش/
مزرعه داربند و زیارتگاه پیر غیچ اردکان+تصاویر
مزرعه داربند از توابع روستای توت،در 18 کیلومتری شمال شرق روستای توت و فاصله 80 کیلومتری شمال شرقی اردکان واقع شده است.این مزرعه از دو جهت قابل اهمیت و مورد توجه مردم شهرستان اردکان قرار گرفته است،اول از همه آب و هوای مناسب و خنک بخصوص در هنگام...
اظهارات متناقض مسئولین تمامی ندارد
فرمانده مرزبانی: تردد زائران به عراق بدون ویزا ممکن شد/جانشین فرمانده نیروی انتظامی: عبور از مرزها با گذرنامه و روادید امکان‌پذیر است
با توجه به اظهارات ضد و نقیضی که از سوی مسئولین شنیده می شود و از طرف دیگر سیل گسترده مردم به سمت مرزها به نظر می رسد بهتر است مسئولین مواضع روشنی را برای جلوگیری از سرگردانی زائران اتخاذ کنند.
معاون سابق سیاسی امنیتی استاندار یزد عنوان کرد
رد پای آشکار «ناتو» در تصمیم های ترکیه/لزوم آگاه سازی جوانان اروپایی، به عنوان تصمیم گیرندگان آینده
دولت ترکیه با بستن قرار داد های گوناگون با ناتو، استقلال خود در تصمیم گیری ها را از دست داده و به ابرازی در جهت پیشبرد سیاست های ناتو در منطقه تبدیل شده است؛ به نظر می رسد حمله به جنگنده روسی توسط این دولت نیز با چراغ سبز ناتو صورت گرفته است.
نماینده مردم یزد و اشکذر:
عده‌‌ای ساده اندیشانه با آمریکا برخورد می کنند/ هدف اصلی نفوذ، نابودی ماهیت جمهوری اسلامی است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص نفوذ دشمن در کشور گفت: مهم‌ترین هدفی که دشمن در موضوع نفوذ به دنبال آن است، ازبین بردن اصالت و ماهیت جمهوری اسلامی است.
سردار نقدی:
عمده یارانه مطبوعات به مفسدین اقتصادی می‌رسد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: الان مفسد اقتصادی هست که یک شبکه رسانه ای در اختیار دارد. این شخص چندین روزنامه، ماهنامه و هفته نامه دارد هیچ مشکلی هم برای اداره آن ندارد. خب این جریان ثروت های بادآورده فراوان دارد و از طرفی هم چون به اسم بخش خصوصی...
مدیر عامل بندرخشک پیشگامان استان یزد:
تکمیل بندر خشک استان یزد با جدیت در حال پیگیری است
مدیر عامل بندرخشک پیشگامان استان یزد گفت: ساخت و تکمیل این بندر با جدیت در دست پیگیری است.
گزارشی از کسب و کار این روزهای مردم شهرستان خاتم؛
کاهش قدرت خرید مردم و بازار کساد فروشندگان خاتم
رکود اقتصادی واژه ای است که در سال های اخیر به اندازه ای تکرار شده که حتی کودکان هم می توانند درباره آن اظهار نظر کنند و این نشان می دهد که در این مدت تمام طبقات و آحاد جامعه از نزدیک رکود را لمس کرده اند.
پاسخ یک کارشناس به چند سوال در خصوص نامه اخیر رهبری؛
هدف از نامه نگاري براي جوانان غربي چيست؟/رهبر انقلاب ريشه پيدايش افراطي گري و تروريسم را چه مي دانند؟
پس از انتشار نامه دوم رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی جهت تحلیل این نامه به گفتگو با کمال ثریا کارشناس ارشد روابط بین الملل پرداختیم.
نمایش «خُنَکای خَتم خاطِره» از دریچه نقد؛
خنکای ختم خاطره؛ نمایشی با طراحی صحنه هوشمندانه و اما بهره اندک
نمایش«خُنَکای خَتم خاطِره» به کارگردانی مشترک صاحب و محسن حائری زاده که چند روزی است در تالار شرف الدین علی یزد اجرا می شود توسط هنرمند نامی استان محمد رضا امیر خانی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
امام جمعه ابرکوه در تبیین دومین نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی:
اسلام هراسی و ناامنی؛ نقطه مشترک دو نامه رهبری به جوانان غربی/ لزوم توجه جوانان به ترویج نامحسوس فرهنگ غرب در بطن جوامع
امام جمعه ابرکوه گفت: آنچه می توان به عنوان نقطه مشترک در هر دو نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی بیان کرد ترویج اسلام هراسی و ایجاد ناامنی در دنیاست که ریشه در زیاده خواهی غرب دارد.
در مسیر اربعین؛
تبلیغات فرزند خودخوانده امام زمان که چند شبکه ماهواره ای دارد! +عکس
این فرد دارای چند شبکه ماهواره ای بوده و تا به حال چهره خود را رسانه ای نکرده و فقط افراد خاصی او را از نزدیک دیده اند و...
سرپرست موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج یزد:
مردم نگران سرمایه های خود در موسسه ثامن‌الحجج نباشند/ صدور مجوز ثامن‌الحجج در آینده‌ای نزدیک
سرپرست موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج استان یزد با بیان این که روند قانوی اخذ مجوز این موسسه در حال طی شدن است گفت: مدارک مورد نیاز به بانک مرکزی تحویل و بازرسی‌ها نیز از موسسه صورت گرفته و با پیگیری‌هایی که شده نوید اخذ مجوز در آینده نزدیک را به ما...
وقتی مسئولان یزد سررشته معیار انتخاب برترین ها را گم می کنند!
پر کردن رزومه جناب سرپرست! با عنوان صادرکننده برگزیده سال!
در فهرست صادرکنندگان نمونه استان یزد نام برخی شرکت‌ها به چشم می‌خورد که بحران شدید گریبان گیر آن ها است و در وضعیت مناسبی قرارندارند! از حقوق معوق کارگرانشان گرفته تا تعطیلی‌های موقت! و فقط این سوال باقی می ماند که علت انتخاب این شرکت‌ها به عنوان...
سردار سلیمانی:
شهادت در منا پایانی افتخارآمیز برای رکن‌آبادی بود/برای پیدا کردن شهادت دشت‌ها و کوه‌ها را پیموده‌ام
سردار سلیمانی گفت: رکن‌آبادی یک شخصیت انقلابی بود که به دیپلماسی معنای تازه‌ای بخشید؛ او زیر بمباران‌های رژیم صهیونیستی علیه لبنان در جنگ ٣٣روزه نقشی مهم در حفظ شیرازه لبنان در برابر این تهاجم داشت.
آخرين وضعيت احزاب و تشكل هاي سياسي استان؛
با شاخه حزب منحله مشارکت در یزد آشنا شوید!
حدود 41 حزب و گروه سیاسی شناخته شده در استان يزد اعلام موجوديت كرده و وجود دارد كه به يكي از دو جريان اصلاح طلب يا اصولگرا منتسب مي باشند.
امام خامنه‌ای در جلسه درس خارج فقه:
پدیده بی‌نظیر و حرکت عظیم راهپیمایی اربعین حسنه‌ای ماندگار است/ای کاش همراه زائران اربعین بودیم/توصیه به رعایت مقررات توسط زائران
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: ترکیب «عشق و ایمان» و «عقل و عاطفه» از ویژگی‌های منحصر به‌ فرد مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام است و حرکت عاشقانه و مؤمنانه مردم از کشورهای مختلف جهان در این پدیده بی‌سابقه، بدون تردید از جمله شعائر الهی است.
گزارش تصویری/
نشست خبری سرپرست موسسه اعتباری ثامن الحجج(ع) استان یزد با اصحاب رسانه از نگاه دوربین
عصر دیروز،سرپرست موسسه اعتباری ثامن الحجج(ع) استان یزد در نشستی با اصحاب رسانه یزد به تشریح فعالیت ها و توضیح در خصوص ابهامات اخیر این مؤسسه پرداخت.
جلوه‌ای دیگر در تحقق اقتصاد مقاومتی در یزد؛
پرورش بلدرچین در یزد؛ صنعت نوپایی که نیازمند حمایت مسئولان است
پرورش بلدرچین یکی از صدها طرحی است که در عرصه اقتصاد مقاومتی مورد استقبال قرار گرفته است؛ محمد صادق سلاح ورزی جوان 27 ساله ای است که از دو سال پیش وارد این عرصه شده است.
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن استان یزد:
قیمت نان در یزد آزاد می شود
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در همایش آرد و نان شهرستان میبد، از جمع بندی ها بر سر آزادسازی قیمت آرد و سبوس و در پی آن قیمت نان خبر داد.
نامه تبینی وتوصیفی امام خامنه ایی به جوانان غرب
دنیای اسلام سالهاست که مشابه حوادث تروریستی فرانسه را در ابعادی وسیع‌تر تجربه می‌کند
نخست اینکه دنیای اسلام در ابعادی به‌مراتب وسیع‌تر در حجمی انبوه‌تر و به‌مدّت بسیار طولانی‌تر قربانی وحشت‌افکنی و خشونت بوده است و دوّم اینکه متأسّفانه این خشونت‌ها همواره ازطرف برخی از قدرت‌های بزرگ به‌شیوه‌های گوناگون و به‌شکل مؤثّر حمایت شده است.
برگزاری هفدهمین مانور زلزله در مدارس بهاباد؛
سالیانه 800 زمین لرزه در بهاباد احساس می شود
رییس هلال احمر بهاباد گفت: مانورها باید برای جلوگیری از آسیب ها و خسارت های ناشی از زلزله، در مدارس و سایر دستگاه های فرهنگی و آموزشی به مرحله اجرا در آیند.
سبک زندگی یک پزشک نمونه کشور
فیلم/پزشکی نمونه یزدی که دغدغه او فقط درمان نیست
مژگان کریمی پزشک متخصص و پژوهشگر نمونه کشور در استان یزد که علاوه بر علم بدن به مسائل دیگر هم توجه داشته است .
به همت دولت تدبیر؛
حقوق کارمندان در سال آینده فقط 10 درصد افزایش می یابد
حداقل حقوق کارمندان دولت در سال جاری ۷۵۰ هزار تومان تعیین شده بود. افزایش حداکثر ۱۰ درصدی، حداقل حقوق کارمندان در سال آینده را به ۸۲۵ هزار تومان افزایش می‌دهد.
به ارزش صد و پنجاه میلیون تومان صورت گرفت
نصب جار 750کیلویی در امام زاده سید صدرالدین قنبر ميبد +تصاویر
این جار هفتصد و پنجاه کیلویی به قیمت یکصد و پنجاه میلیون تومان، روز گذشته در بالای ضریح این امامزاده نصب شد.
معضلی دیگر در بحث تاکسیرانی؛
مسافران بی سرپناه در ایستگاه تاکسی ابرکوه- یزد/گلایه رانندگان از مسافرکشی خودروهای شخصی
یکی از معضلاتی که رانندگان تاکسی شهرستان ابرکوه، از آن گلایه می کنند، مشکل نبود امکانات لازم و کافی در ایستگاه تاکسی خط ابرکوه – یزد می باشد.
امام خامنه‌ای در دیدار فرماندهان نیروی دریایی ارتش:
می‌توان از کمبودها و موانع حتی با دست خالی اما با مدیریت‌های خوب عبور کرد/دریا عرصه «رویارویی‌ قدرتمندانه‌ با دشمنان»
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: می‌توان از کمبودها و موانع حتی با دست خالی اما با مدیریت‌های خوب عبور کرد.
گزارش تصویری؛
«شکوه ایستادگی» بسیجیان یزد از نگاه دوربین
همایش بزرگ «شکوه ایستادگی» در آخرین روز از هفته بسیج با حضور مسئولین، اقشار مختلف بسیج و گردان های نمونه امام حسین(ع)، الزهرا(س)، امام علی (ع)، عاشورا و الی بیت المقدس، برگزار شد.
نمایش 1 - 37 از 33,044 نتیجه
آیتم در هر صفحه 37
از 894


اذان صبح 05:08
طلوع آفتاب 06:34
اذان ظهر 11:41
غروب آفتاب 16:48
اذان مغرب 17:06
نیمه شب 23:01